Notice: Trying to get property 'user_login' of non-object in /data/web/virtuals/258494/virtual/www/domains/vasehodnoceni.cz/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/schema/class-schema-utils.php on line 26

Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Motokrosové boty AXO A2 oranžová – 46 a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Motokrosové boty AXO A2 oranžová – 46 před vámi? Pak čtěte dále.

Motokrosové boty AXO A2 oranžová – 46 popis

Motokrosové boty AXO A2 nabízí propracovanou technologii, komfort a zároveň zaručují nejvyšší spolehlivost, to vše ve skvělém zpracování. S nadsázkou se dá říci, že si vytváří si svou vlastní třídu bot. Jsou vyzkoušené řadou závodníků (mimo jiné Antoniem Cairolim) z celého světa v široké škále disciplín od Supercross až po MXGP. AXO totiž soustřeďuje svou pozornost a péči na výrobu kvalitní prémiové obuvi, ve které je v průběhu několika posledních desetiletí tato značka opravdu neoblomná a hlavně úspěšná. S více než dvěma roky vývoje představuje tímto modelem nejnovější technologická řešení a inovativní myšlenky, které jsou zaměřené na zlepšení bezpečnosti a pohodlí moderního jezdce. Motokrosové boty AXO A2 je vše, co budete potřebovat, abyste si zůstali jistí i při adrenalinové jízdě.

Technický popis:

prémiová kvalita
nylonová anti-torzní (nekroutivá) výztuž s kloubovým systémem
ochrana v oblasti holeně, lýtka, kotníku a paty
kožený svršek odolný proti vodě
hliníkové přezky
prodyšná, tvarovaná antibakteriální podšívka ze síťoviny
lehce vyměnitelná gumová podrážka s protiskluzovými vlastnostmi
materiál: kůže, polyuretan
certifikované dle EN13634:2010
vhodné na supercross a motocross

Výrobce:
Obvyklá cena: 9490