Notice: Trying to get property 'user_login' of non-object in /data/web/virtuals/258494/virtual/www/domains/vasehodnoceni.cz/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/schema/class-schema-utils.php on line 26

Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Náhradní kolečko pro koloběžku FOX PRO Raw 100 mm černo-zlatá s potiskem a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Náhradní kolečko pro koloběžku FOX PRO Raw 100 mm černo-zlatá s potiskem před vámi? Pak čtěte dále.

Náhradní kolečko pro koloběžku FOX PRO Raw 100 mm černo-zlatá s potiskem popis

Náhradní kolečko pro koloběžku FOX PRO Raw 100 mm je náhradní polyuretanové kolečko s hliníkovým středem, vhodné pro freestyle koloběžky. Kolečko je vybaveno vysokorychlostním ložiskem ABEC 9 s minimálním valivým odporem, které zaujme i náročné jezdce a fajnšmekry. Kvalitní materiály, dlouhá životnost, lehkost a dobrá přilnavost náhradního kolečka pro koloběžku FOX PRO Raw 03 100 mm doplňuje luxusní design hliníkového jádra. Náhradní kolečko pro koloběžku FOX PRO Raw 100 mm je ideální ve chvílích, kdy dojde k poškození originálních koleček, nebo v případě, že chcete svou koloběžku vylepšit a posunout ji o kategorii výš.

Technický popis:  

kvalitní kolečko s hliníkovými středy 
dobrá přilnavost
dlouhodobá životnost
ložiska: ABEC 9
materiál: PU
tvrdost: 88A
velikost koleček: 100 x 24 mm
vhodné pro freestyle koloběžky s původními kolečky o rozměrech 100 mm
cena za 1 ks

Výrobce:
Obvyklá cena: 390