Notice: Trying to get property 'user_login' of non-object in /data/web/virtuals/258494/virtual/www/domains/vasehodnoceni.cz/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/schema/class-schema-utils.php on line 26

Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Náhradní kolečko pro koloběžku FOX PRO Raw 110 mm Modro-černá II a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Náhradní kolečko pro koloběžku FOX PRO Raw 110 mm Modro-černá II před vámi? Pak čtěte dále.

Náhradní kolečko pro koloběžku FOX PRO Raw 110 mm Modro-černá II popis

Náhradní kolečko pro koloběžku FOX PRO Raw 110 mm je náhradní polyuretanové kolečko s hliníkovým středem, vhodné pro freestyle koloběžky. Kolečko je vybaveno vysokorychlostním ložiskem ABEC 9 s minimálním valivým odporem, což potěší i náročné jezdce a fajnšmekry. Kvalitní materiály, dlouhá životnost, nízká hmotnost a dobrá přilnavost náhradního kolečka pro koloběžku FOX PRO Raw 110 mm doplňuje luxusní design hliníkového jádra. Náhradní kolečko pro koloběžku FOX PRO Raw 110 mm je ideální ve chvílích, kdy dojde k poškození originálních koleček, nebo v případě, že chcete svou koloběžku vylepšit a posunout ji o kategorii výš.

Technický popis:  

kvalitní kolečko s hliníkovým středem
dobrá přilnavost
dlouhodobá životnost
ložiska: ABEC 9
materiál: PU
tvrdost: 88A
velikost koleček: 110 x 24 mm
vhodné pro freestyle koloběžky s původními kolečky o rozměrech 110 mm
cena za 1 ks

Výrobce:
Obvyklá cena: 429