Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Náramek TRION:Z Duo-Loop černo-modrá – M a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Náramek TRION:Z Duo-Loop černo-modrá – M před vámi? Pak čtěte dále.

Náramek TRION:Z Duo-Loop černo-modrá – M popis

Náramek Trion:Z Duo Loop oblíbený pro svůj originální, velmi sportovní vzhled a je účinný proti bolestem úponů (loket, achillovka, koleno), které způsobují zkrácené svaly a přetížení nejen sportovní námahou. Magnety ANSPO stažené svalstvo uvolní a uleví od křeče a tenze. Stimuluje nervový a kardiovaskulární systém, stabilizuje krevní tlak. Náramek Trion:Z Duo Loop kombinuje iontomagnetickou terapii a dvojici ANSPO patentovaných terapeutických magnetů ve stylovém náramku. Stimuluje nervový a kardiovaskulární systém, stabilizuje krevní tlak. Jedinečná technologie Stayers™ a patentem chráněné uspořádání polarit ANSPO, maximalizuje tok magnetického pole a umožňuje hluboké proniknutí do tkání a svalů.Kombinace záporných iontů (1500 iontů/ sec.) a vysokojakostních feritových magnetů ANSPO s indukcí 1000 gaussů je pro své terapeutické schopnosti oblíbený a je skvělou volbou nejen pro sportovce. Kvalitní silikon je lehký a vhodný do extrémních podmínek.
Záporné ionty jsou významným zdrojem energie, posilují imunitní systém a mají pozitivní vliv na sliznice dýchacích cest. Záporné ionty putují z plic do krevního řečiště a zvyšují schopnost pročištění krve. Stimulují funkci žláz s vnitřní sekrecí, zlepšují metabolismus, působí proti volným radikálům a upravují hladinu serotoninu. Serotonin (hormon štěstí) je silný nervový hormon, který působí nervovou soustavu (CNS), kde výrazně přispívá dobré náladě, kvalitnímu spánku a působí proti stresu (klidný dech). Záporné ionty zkvalitňují paměť a celkovou mentální výkonnost.
Kladné ionty mají obrácený vliv na organismus, než ionty záporné. Způsobují snížení pH krve, vzrůst krevního tlaku, zúžení cév, vysoušení sliznic, může docházet i k srdeční arytmii. Mohou způsobit dýchací potíže, až astmatické záchvaty. Přítomnost kladných iontů se zdá být pro člověka nebezpečná, ale není tomu tak. Kladné a záporné ionty se vzájemně doplňují a tvoří jednotu a rovnováhu.  
Ferity jsou stálé – permanentní magnety o síle 1000 gaussů. Zvyšují hladinu okysličení krve, podporují buněčnou regeneraci, vyrovnávají krevní tlak a napomáhají odplavování zplodin látkové výměny. Mají analgetické účinky, jsou vhodné k tlumení bolestí kloubů a svalů, zmírňují otoky a urychlují hojení. Působí protizánětlivě. Účinné jsou u degenerativních a zánětlivých onemocnění pohybového aparátu, svalových a šlachových úponů (tenisový loket a achillovka).
Technický popis:

počet magnetů: 2 (2x 1000 gaussů), ANSPO patentovaná technologie
materiál: silikon
hmotnost: 12 g
velikost: S-16cm, M-18cm, L-20cm
vhodné pro ženy i muže
nevhodné pro kojící a těhotné ženy
nevhodné pro osoby s kardiostimulátorem
6 barevných variant

 

Výrobce:
Obvyklá cena: 539