Notice: Trying to get property 'user_login' of non-object in /data/web/virtuals/258494/virtual/www/domains/vasehodnoceni.cz/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/schema/class-schema-utils.php on line 26

Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Nastavitelné kolečkové brusle WORKER Nobes LED se svítícími kolečky S (33-36) a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Nastavitelné kolečkové brusle WORKER Nobes LED se svítícími kolečky S (33-36) před vámi? Pak čtěte dále.

Nastavitelné kolečkové brusle WORKER Nobes LED se svítícími kolečky S (33-36) popis

Nastavitelné kolečkové brusle WORKER Nobes LED se svítícími kolečky zaujmou moderním designem, výrazným barevným zpracováním a snadno regulovatelnou velikostí pomocí jediného tlačítka na boku bruslí. Navíc disponují předními svítícími kolečky, která začnou svítit, když jsou uvedena do pohybu. K rozsvícení však není potřeba žádných baterií, vše má na svědomí magnetická energie, která je vytvářena při roztočení koleček. Odolný hliníkový podvozek, odlehčená ložiska ABEC 5 Carbon a kolečka vyrobená z polyuretanové gumy zajišťují příjemné jízdní vlastnosti. Bruslení je také pohodlnější díky polstrování vnitřní boty se systémem Comfort Fit. Praktické poutko na horní zadní části boty, kombinované zapínání na tkaničky a dvě přezky umožňují lehké nazouvání, vyzouvání a také silné upevnění chodidla v brusli. Brusle WORKER Nobes LED mají odnímatelnou brzdu na pravé brusli pro bezpečné zastavení.

Technický popis:

komfortní vnitřní vložka se systémem Comfort Fit
oboustranná bezpečnostní přezka MicroLock
šněrování a zapínání na suchý zip
odnímatelná brzda na pravé brusli
nastavení velikosti tlačítkem na boku bruslí (AdjusTouch)
systém pro správné upevnění kotníku (Safety Ankle)
poutko na horní zadní části boty (QuickLace System)
rám: hliník
velikost koleček: 64 mm
materiál koleček: PU, přední kolečka s LED diodami
tvrdost koleček: 82A
ložiska: ABEC 5 Carbon
nosnost: 100 kg
vhodné pro rekreační bruslení

Výrobce:
Obvyklá cena: 1590