Notice: Trying to get property 'user_login' of non-object in /data/web/virtuals/258494/virtual/www/domains/vasehodnoceni.cz/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/schema/class-schema-utils.php on line 26

Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Nepromokavý batoh Rebelhorn Rollbag bílá a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Nepromokavý batoh Rebelhorn Rollbag bílá před vámi? Pak čtěte dále.

Nepromokavý batoh Rebelhorn Rollbag bílá popis

Nepromokavý batoh Rebelhorn Rollbag je 30-litrový vak vyrobený z voděodolného, trvanlivého materiálu Tarpaulin. Chrání před vlhkostí, poškozením i znečištěním a snižuje objem sbalených věcí. Díky možnosti nastavení ramenních popruhů a popruhu v oblasti beder je jeho nošení komfortní. Nepromokavý batoh Rebelhorn Rollbag je doplněn reflexními prvky pro vyšší viditelnost ve špatných světelných podmínkách. Je vhodný pro vodáky, na kolo i další použití, kde chcete předejít styku sbalených věcí s vodou. Díky možnosti sepnutí s moto brašnami Rebelhorn Saddle je skvělý i pro použití na motorku.Technický popis:

univerzální batoh pro většinu motocyklů
z voděodolného, trvanlivého materiálu
chrání před vlhkostí, poškozením i zašpiněním
snižuje objem sbalených věcí
zapínání na suchý zip
nastavitelné ramenní popruhy a bederní popruh
úchyty pro manipulaci
vnější síťovaná kapsa
reflexní prvky
možnost sepnutí s brašnami Rebelhorn Saddle
materiál: Tarpaulin
objem: 30 l

Výrobce:
Obvyklá cena: 990