Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Pánské fitness běžecké boty Mizuno Wave Resolute 2 45 a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Pánské fitness běžecké boty Mizuno Wave Resolute 2 45 před vámi? Pak čtěte dále.

Pánské fitness běžecké boty Mizuno Wave Resolute 2 45 popis

Pánské fitness běžecké boty Mizuno Wave Resolute 2 nabízí jedinečné vlastnosti vlnové desky i pro začínající a rekreační běžce. Model v nižší cenové kategorii nabízí těmto běžcům ideální kombinaci pohodlí, tlumení a stability.Technický popis:

vlnová deska pro tlumení a stabilitu
pohodlí a podpora
prodyšný materiál Mesh
pro silnice, zpevněné cesty, rekreační běh
neutrální až supinační nášlap
střední tlumení
svršek: syntetický, prodyšný
technologie: Mizuno Wave, X10
podešev: Mizuno Wave, X10
hmotnost: 295 g

Popis technologií:
X10Odolná karbonová guma, která se umisťuje na patní část podrážky, tedy na její nejzatěžovanější část. Prodlužuje tím životnost a odolnost obuvi.
Mizuno WaveUnikátní technologie, která kombinuje dvě základní vlastnosti potřebné pro funkční běžeckou botu – odpružení a stabilitu. Vlnová deska poskytuje výborné odpružení rozptýlením síly nárazu na větší plochu. Stabilita vlnové technologie je získána konstrukčním rozdílem mezi vnější a vnitřní stranou boty, a tím odolává stlačení mezipodešve v nejvíce zatěžovaných oblastech. Základní prvky odpružení a stability ve vlnové desce mohou být navrženy pro jakéhokoliv běžce a výsledek je nejlehčí, technologicky vyspělá, výkonnostní sportovní obuv.

Výrobce:
Obvyklá cena: 1390