Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Pánské sportovní triko s dlouhým rukávem Newline Vent Stretch Tee XL a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Pánské sportovní triko s dlouhým rukávem Newline Vent Stretch Tee XL před vámi? Pak čtěte dále.

Pánské sportovní triko s dlouhým rukávem Newline Vent Stretch Tee XL popis

Triko Newline Vent Stretch Tee je pánské strečové triko s dlouhým rukávem a odvodem vlhkosti na nejvyšší úrovni. Triko z kolekce sportovního a funkčního oblečení. Hebký jemně kompresní materiál napomáhá snižovat tvorbu kyseliny mléčné. Materiál výborně drží tvar. Spandry mesh technologie zajišťuje optimální větrání a kontrolu potu. Micro elastický materiál a střih anatomicky sešívaný plochými švy jsou dalšími výhodami tohoto trička. Je vhodné pro použití v teplotách kolem 15°C nebo jako první vrstva v chladném období.
Historie dánské sportovní značky Newline se začala psát přímo v terénu – mezi nebem a zemí. V roce 1981 totiž jeden vášnivý dánský parašutista začal během seskoku přemýšlet, proč je jeho oblečení vždy mokré, zatímco padák suchý. Jeho zvídavost nakonec vyústila v to, že z materiálu padáku vyrobil jednu z prvních funkčních souprav. Využil k tomu své vědomosti ze speciálních armádních sil a také dlouhodobé zkušenosti z aktivního běhání. Sportovní oblečení značky Newline poté začalo dobývat svět.Technický popis:

kvalitní a extra lehký materiál
precizní střih kopírující anatomii mužského těla
kulatý anatomicky tvarovaný límec
micro elastický materiál
Spandy mesh pro větrání a kontrolu potu
anatomické ploché švy
výborný odvod potu
vhodné pro teploty kolem 15°C nebo jako první vrstva pro chladné období
materiál: 94% PE, 6% Elastan
bezešvá technologie
použití: běh, cyklistika, volný čas, outdoor, fitness

Výrobce:
Obvyklá cena: 865