Notice: Trying to get property 'user_login' of non-object in /data/web/virtuals/258494/virtual/www/domains/vasehodnoceni.cz/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/schema/class-schema-utils.php on line 26

Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Pánský neoprenový komplet bez rukávů Jobe Toronto Patina XL a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Pánský neoprenový komplet bez rukávů Jobe Toronto Patina XL před vámi? Pak čtěte dále.

Pánský neoprenový komplet bez rukávů Jobe Toronto Patina XL popis

Pánský neoprenový komplet bez rukávů Jobe Toronto Patina patří mezi základní vybavení na paddleboard, surf nebo jiné vodní sporty. Komplet je vyroben z velmi kvalitního neoprenu Nuclear Flex o síle 2 mm. Neopren je z části perforovaný, takže má chladící efekt, hodí se proto spíše do teplejších dnů. Kolena v tomto kompletu jsou vyztužena, což vzhledem ke stylu jízdy na paddleboardu razantně zvyšuje odolnost a životnost materiálu. Je rovněž opatřen malou kapsou na klíč, kartu nebo jinou drobnost. Neoprenový komplet Jobe Toronto je sešit pohodlnými, ale pevnými švy, které nijak nedráždí holou pokožku. Díky tomu je tento pánský neoprenový komplet Jobe oblíbenou volbou u milovníků jízdy na paddleboardu či jiných vodních sportů.Technický popis:

kvalitní neoprenový komplet z neoprenu Nuclear Flex
pohodlný materiál
kapsa na klíč, kartu nebo jinou drobnost
síla neoprenu: 2 mm
chladící efekt díky perforovanému neoprenu
vyztužení na kolenou pro delší životnost
materiál: neopren Nuclear Flex
velikosti: M, L, XL, XXL

 

Výrobce:
Obvyklá cena: 3290