Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Penny board WORKER Bambo 22" květina a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Penny board WORKER Bambo 22" květina před vámi? Pak čtěte dále.

Penny board WORKER Bambo 22" květina popis

Penny board WORKER Bambo 22" kombinuje mobilitu malých plastových skateboardů s vlastnostmi dřevěné desky jako u longboardů. Ta má díky použití kombinace bambusového a javorového dřeva ideální flexibilitu i nepatrně nižší hmotnost. Je tak vhodnější na provádění triků. Prknu však ale zůstávají i skvělé vlastnosti pro urychlení si cesty skrze betonovou džungli města. Navíc hrubá povrchová úprava svrchní části boardu poskytuje lepší grip a protiskluzové vlastnosti než u plastových prken.

O svižný a příjemný zážitek z jízdy a se starají kvalitní vysokorychlosní ložiska ABEC 11 s maximální precizností výroby. Díky kompaktním rozměrům a již zmiňované nízké hmotnosti lze penny board WORKER Bambo sbalit například do batohu nebo jednoduše a bez námahy přenášet v podpaží. Potěší i zajímavý, stylový grafický motiv na spodní straně desky. Tohoto krásného dřevěného mrňouse si určitě oblíbíte.

Preferujete spíše vyšší rychlosti a prostornější prkno? Rádi jezdíte i na delší vzdálenosti nebo se vyžíváte v downhill a freeride? Pak se Vám zalíbí longboard WORKER Bambo Pro 40".
 
Technický popis:

kicktail cruiser vhodný do města i na jednodušší triky
ideálně pružná a lehká deska z kombinace bambusu (svrchní a spodní vrstva) a kanadského javoru (5 vrstev)
protiskluzový povrch na svrchní části desky
potisk na spodní části
rozměr desky: 58×15 cm
trucky: 3", hliníková slitina
bushing: 85A, žlutý
kolečka: 60×45 mm
materiál koleček: PU guma, barevné
tvrdost koleček: 82A
ložiska: ABEC 11, barvená
nosnost: 90 kg
hmotnost: 1,75 kg

 

Dřevená deska a malé rozměry

Triky i jízda po městě, to jsou hlavní možnosti použití tohoto prkna. Kombinace s ideálně flexibilní deskou, skladností a dobrým gripem přináší netradiční zážitek.

 

 
Odolný podvozek

Trucky vyrobené z kvalitního hliníku a přiměřeně tuhý bushing zaručují životnost i dobré jízdní vlastnosti penny boardu.

Výrobce:
Obvyklá cena: 1690