Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Ponožky ASSISTANCE – s elastanem černá – XL (45-47) a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Ponožky ASSISTANCE – s elastanem černá – XL (45-47) před vámi? Pak čtěte dále.

Ponožky ASSISTANCE – s elastanem černá – XL (45-47) popis

Ponožky ASSISTANCE – s elastanem jsou pánské ponožky vyrobené z bambusového vlákna vhodné pro všechny tipy lidí trpící onemocněním srdce a cév. Jejich bez lemová technologie bude také vyhovovat osobám trpícím cukrovkou a častými otoky nohou. Jsou navrženy tak, aby dobře držely a zároveň nestahovaly nohy, zajistily kvalitní prokrvení a poskytly tak pocit pohodlí. Jejich inovativní vlákna Prolen® Siltex obsahují ionty stříbra, které zmenšují riziko tvorby plísní, zabraňují tvoření nepříjemných pachů, dále likvidují růst bakterií a hub. Prolen dutá vlákna se vzduchovými kanálky fungují jako izolace, která udržuje optimální teplotu chodidel. Extrakt z jinanu dvoulaločnatého snižuje pocit napětí, zlepšuje krevní oběh a posiluje cévy.Technický popis:

zlepšují prokrvení
udržují optimální teplotu 
odstraňují zápach
posilují cévy
obsahují ionty stříbra a extrakty z jinanu dvoulaločnatého

Prolen® Siltex je speciální polypropylenové vlákno, které neškodí tělu ani životnímu prostředí. Obsažené ionty stříbra brání růstu bakterií a plísní, redukují nepříjemné pachy a udržují biologickou rovnováhu pokožky během vrcholových nebo rekreačních sportovních aktivit. Jelikož jsou ionty stříbra aplikované přímo do vlákna a ne pouze na jeho povrch, nedostanou se z materiálu do pokožky a zůstává i tam po několikanásobném praní.Bavlna je pevná a příjemná tkanina, využívající se především na oděvy, které jsou častým nošením namáhány a musí se často prát. Pojme velkou část potu, a proto se stala velmi oblíbenou k výrobě spodního prádla.Prolen dutá vlákna mají vynikající vlastnosti, protože jejich konstrukce umožňuje materiálu „dýchat“, ale zároveň zabraňuje jakémukoli úniku tepla. Speciální navržení vláken dokáže látku rychle zbavit vlhkosti, a proto jsou oděvy při celodenním nošení velmi pohodlné.

Výrobce:
Obvyklá cena: 129