Notice: Trying to get property 'user_login' of non-object in /data/web/virtuals/258494/virtual/www/domains/vasehodnoceni.cz/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/schema/class-schema-utils.php on line 26

Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Recumbent TechnoGym Recline Forma – Montáž zdarma + Servis u zákazníka a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Recumbent TechnoGym Recline Forma – Montáž zdarma + Servis u zákazníka před vámi? Pak čtěte dále.

Recumbent TechnoGym Recline Forma – Montáž zdarma + Servis u zákazníka popis

Recumbent TechnoGym Recline Forma se vyznačuje stylovým designem s mimořádně ergonomickým tvarem. K tomu, že tento stroj patří k absolutní špičce mezi ergometry, přispívá i odolný materiál, ze kterého je stroj vyrobený. Zákazníci ho vyhledávají především proto, že jde o bezpečný a spolehlivý ergometr se snadnou údržbou. Navíc jde o stroj ideální pro aerobní trénink. Ke správnému formování svalů, nohou hýždí a celkovému posílení kardiovaskulárního systému přispívá i další vybavení recumbentu jako je polohovatelné sedlo i opěrka pro pohodlnější posed při jízdě. Ovládací konzole je osazená držákem pro tablet. Velkou výhodou je také jednoduché nastupování díky nízkému rámu a velkému průchozímu prostoru mezi sedadlem a pedály. Součástí balení je i USB klíčenka s návodem k obsluze ve formátu PDF.
Technický popis

špičkový recumbent s bohatým vybavením a precizním zpracováním
elektromagnetický brzdný systém o brzdném výkonu 30-350 W
elektronické ovládání zátěže
12 zátěžových stupňů
snímače tepu v rukojetích
hrudní pás (součást balení)
řemenový převod
horizontálně nastavitelné sedlo
nastavitelné opěradlo
jednoduché nastupování díky nízkému rámu a velkému průchozímu prostoru mezi sedadlem a pedály
napájení: síťová přípojka 230 V/50 Hz
vhodné nastavení pro osoby s tělesnou výškou 155 – 205 cm
stroj je vybaven transportními kolečky pro snazší manipulaci
nosnost: 160 kg
hmotnost: 81 kg
rozměry: 160 x 60 x 120 cm

Funkce počítače:
Seznam programů:

CPR (obdoba HRC režimu) je program, který dokáže účelově měnit zátěž v závislosti na tepové frekvenci uživatele, po zadání věku uživatele si stroj sám spočítá ideální zónu, pro rozvoj fyzické kondice, optimální spalování atd.
tréninkové profily
ruční tréninky s režimem kalorií
test výkonnosti

Měřené údaje:

čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, WATT

Měření tepu:

možnost připojení hrudního pásu s přesností EKG (součást balení)
snímače tepu v rukojetích

Výrobce:
Obvyklá cena: 75990