Notice: Trying to get property 'user_login' of non-object in /data/web/virtuals/258494/virtual/www/domains/vasehodnoceni.cz/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/schema/class-schema-utils.php on line 26

Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Ručník na podložku inSPORTline Yogine TW fialová a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Ručník na podložku inSPORTline Yogine TW fialová před vámi? Pak čtěte dále.

Ručník na podložku inSPORTline Yogine TW fialová popis

Ručník na podložku inSPORTline Yogine TW najde využití jako klasický ručník a také jako savá svrchní vstrva na klasickou podložku při cvičení jógy. Právě díky materiálu z mikrovlákna je ručník extra savý a příjmený na dotek. Při cvičení, kde se nevyhnete potu, je tak tento ručník prakticky nepostradatelný. Proto jsou tyto podložky oblíbené především pro praktikování všech dynamičtějších typů jógy. Materiál je ekologicky šetrný a zdravotně nezávadný. Samozřejmostí je možnost složení podložky a její následná vysoká mobilita, takže jí lze použít například i na cestách.Technický popis:

vysoká absorbce potu
příjemný na dotek
lze prát v pračce
rozměry: d180 x š60 cm
transportní rozměry: průměr cca 7 x š60 cm
materiál: polyesterové mikrovlákno Tetoron, nylon
hmotnost: 320 g
zdravotně nezávadný materiál

Výrobce:
Obvyklá cena: 490