Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Sportovní hodinky SUUNTO Spartan Ultra White HR a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sportovní hodinky SUUNTO Spartan Ultra White HR před vámi? Pak čtěte dále.

Sportovní hodinky SUUNTO Spartan Ultra White HR popis

Sportovní hodinky SUUNTO Spartan Ultra White HR s hrudním pásem patří k dlouho očekávanému modelu multisportovních hodinek od Suunta, vyráběných ve Finsku. Značka Suunto nastavila vysokou laťku mezi výrobci hodinek a sporttesterů, kteří jsou proslulí vysokou kvalitou zpracování. Tento model je určen nejen pro vrcholové a aktivní sportovce, ale také pro širokou veřejnost. Dominantou těchto hodinek je dobře čitelný, barevný a dotykový displej s rozlišením 320 × 300 pixelů. Od předchozích modelů se hodinky liší vylepšeným Movescountem (on-line sportovní deník, v němž zaznamenáváte a sdílíte své aktivity a Vámi prožitá dobrodružství) a rozšířenou podporou smartphonů. Když spárujete zařízení s Vaším chytrým telefonem využívajícím iOS či Android, můžete si zobrazovat příchozí hovory, zprávy či e-maily přímo na displeji hodinek. Navíc si můžete vytvořit Suunto film o svém pohybu s 3D mapou včetně fotografií a podělit se tak o své zkušenosti okamžitě na sociálních sítích. 
Sportovní hodinky SUUNTO Spartan Ultra White HR jsou vybaveny špičkovým příjmem GPS a plnými multisportovními a outdoorovými funkcemi. Pomocí chytré GPS můžete objevovat nové trasy s teplotními mapami. Navíc díky funkci "find back" Vám přístroj najde vždy cestu zpátky pomocí sledovací trasy s traťovými body. U tohoto modelu je vše podřízeno uživatelům, kteří potřebují sledovat hodinky při sportu bez zastavení a bez ztráty kontroly nad tratí a ovládat je tak za jakýchkoliv klimatických podmínek. Displej samotný je kontrastní s širokým pozorovacím úhlem a dobrou čitelností i za jasného slunečního světla. Sportovní hodinky SUUNTO Spartan Ultra White HR slouží jako podpora při tréninku a ujistí Vás, zda děláte při sportu všechno správně. Díky přednastavitelným základním i sportovním módům je přístroj vhodný pro běh, cyklistiku, plavání, fitness, triathlon a dalších 80 sportů se závodními a intervalovými režimy. Sporttester je určen také pro vodní sporty s hloubkou do 100 metrů. Navolit si můžete tréninkový plán včetně zátěže, odpočinku i zotavení po tréninku. Měření tepové frekvence zajištuje hrudní pás, který je součástí balení. Bezkonkurenční baterie vydrží až 65 hodin při aktivní funkci GPS. Přednastavené sporty v přístroji, sportovní expertíza, měření srdeční frekvence, altimetr, barometr nebo kompas. Všechny zmíněné funkce nabízí jedinečný a dlouho očekáváný přístroj od Suunta, který výrobci drželi dlouho schovaný pod pokličkou. Tělo hodinek je vyrobeno z polyamidu vyztuženého skleněnými vlákny. Safírové sklíčko a luneta z Titanu grade5 poskytuje uživatelům nejvyšší odolnost a luxus. Sportovní hodinky SUUNTO Spartan Ultra White HR nabízí spojení inovativní technologie s novou úrovní uživatelského komfortu ve světě chytrých hodinek. 
Technický popis:

vyrobeno ve Finsku
inovativní hodinky 
vylepšený Movescount s rozšířenou podporou smartphonů
kompatibilní a plně podporující iOS a Android
barevný dotykový displej
špičkový příjem GPS
ocelová luneta a safírové sklíčko
automatické nastavení času podle aktualní lokace
světový a místní čas
altimetr, barometr, kompas
východ / západ slunce
monitorování činnosti
plná podpora v českém jazyce
24/7 monitor aktivit a počítač kroků a kalorií
pohyb s 3D mapou
vibrační upozornění 
vhodný na vodní sporty s hloubkou do 100 m
podpora pro více než 80 sportů 
find back – najde cestu zpět podle bodů zájmu
bluetooth propojení s iPhone/Android přes aplikaci Movescount
notifikace přímo na displeji hodinek, už nezmeškáte důležitý hovor
hrudní pás součástí balení
z hrudního pásu lze vyjmout snímač tepové frekvence a jeho textilní část lze samostatně očistit
napájecí a komunikační kabel součástí balení 
tréninkové náhledy a srovnání s profesní skupinou
přednastavené základní i sportovní módy
vodotěsnost: 100 m dle ISO 6425
rozměry: 5 x  5 x 1,7 cm
hmotnost: 73 g 
materiál: Titan, polyamid, silikon, safírové sklo
výdrž baterie: až 65 hodin

 

Výrobce:
Obvyklá cena: 17290