Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Svítící penny board WORKER Lumy 100 22" a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Svítící penny board WORKER Lumy 100 22" před vámi? Pak čtěte dále.

Svítící penny board WORKER Lumy 100 22" popis

Svítící penny board WORKER Lumy 100 je nepřehlédnutelné a působivé prkno, a to hned z několika důvodů. Jeho průhledná deska se zapínatelným svícením pomocí LED pásky vypadá velmi efektně především při jízdě v noci. Tato stylová vychytávka je ještě dovedena k dokonalosti přítomností koleček, ve kterých jsou též umístěny LED diody. Ty po roztočení koleček začnou svítit díky vznikající magneticko-elektrické energii, kterou jsou posléze napájeny. U nich tedy není zapotřebí žádných baterií na rozsvícení. Deska z baterie nápajena je, a lze jí dobíjet pomocí přiložené nabíječky s USB konektorem.
Praktické mřížkování na svrchní straně desky má za úkol zamezovat jakémukoliv sklouznutí z penny boardu. O příjemný zážitek z jízdy se starají ložiska ABEC 7 s vysokou precizností výroby. Další výhodou penny boardu jsou kompaktní rozměry, a tak jej lze balit například do batohu nebo jednoduše přenášet v podpaží, pokud zrovna nechcete jezdit. Toto prkno typu kicktail cruiser je ideální na cesty po městě, do práce nebo do školy. Díky průhlednému zpracování, světélkujícím kolečkům a desce a celkově hravému designu penny boardu WORKER Lumy 100 zabodujete před svými kamarády. Tohoto svítícího prcka si určitě zamilujete.Technický popis:

kicktail cruiser vhodný do města
vysoce odolná deska z PP plastu
svítící LED páska uvnitř desky, zapínání svícení tlačítkem
kolečka s LED diodami (svítí při roztočení koleček)
protiskluzové mřížkování na svrchní části desky
rozměr desky: 58×15 cm
trucky: 3", hliníková slitina
bushing: 85A, žlutý
kolečka: 60×45 mm
materiál koleček: PU guma, transparentní
tvrdost koleček: 82A
ložiska: ABEC 7, černá barva
nosnost: 100 kg
hmotnost: 2 kg
parametry integrované nabíjecí baterie: Li-Ion, 3,7V, 10Ah
výdrž baterie: 4-5 hodin
doba nabíjení: 2-3 hodiny
nabíječka s USB konektorem součástí balení

Výrobce:
Obvyklá cena: 1490