Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Trekové brusle 2v1 WORKER Denel S (33-36) a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Trekové brusle 2v1 WORKER Denel S (33-36) před vámi? Pak čtěte dále.

Trekové brusle 2v1 WORKER Denel S (33-36) popis

Trekové brusle 2v1 WORKER Denel jsou dvouřadé brusle v retro stylu. Jelikož mají dva páry koleček v řadě za sebou, jsou více stabilní. Kvůli tomu je i brzda umístěna ve přední části bruslí, protože je vykonáván jiný pohyb než na klasických in-line bruslích. Celý podvozek s kolečky lze vyměnit za nůž na led a rázem máte lední brusle. K tomu jsou vybaveny systémem nastavení velikosti AdjusTouch, který se snadno ovládá tlačítkem na boku bruslí. Přizpůsobí se tak rostoucímu chodidlu po několik sezón.

Plastový podvozek, odlehčená ložiska ABEC 5 Carbon a kolečka vyrobená z polyuretanové gumy zajišťují příjemné jízdní vlastnosti. V zimě naopak potěší kvalitní nůž z certifikované oceli. Praktické poutko na horní zadní části boty, kombinované zapínání na tkaničky a dvě přezky umožňují lehké nazouvání, vyzouvání a také silné upevnění chodidla v brusli. Trekové brusle 2v1 WORKER Denel jsou ideální pro začátečníky, rekreační bruslaře, na diskotéky, roller dance, do parku a díky vyměnitelnému podvozku i na ledovou plochu.

Technický popis:

vyměnitelný podvozek
oboustranná bezpečnostní přezka MicroLock
šněrování a zapínání na suchý zip
přední brzda
nastavení velikosti tlačítkem na boku bruslí (AdjusTouch)
dva páry koleček v řadě 
poutko na horní zadní části boty (QuickLace System)
rám: plast
velikost koleček: 54 mm
materiál koleček: PU
tvrdost koleček: 82A
nůž: cetrifikovaná ocel, bez zoubků
ložiska: ABEC 5 Carbon
nosnost: 60 kg
vhodné pro začátečníky a na rekreační bruslení
chrániče ostří jsou součástí balení

Výrobce:
Obvyklá cena: 1690