Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Triko krátký rukáv Insecta XXL a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Triko krátký rukáv Insecta XXL před vámi? Pak čtěte dále.

Triko krátký rukáv Insecta XXL popis

Triko krátký rukáv Insecta představuje optimální systém ochrany proti nepříjemnému hmyzu, jako jsou komáři, roztoči, klíšťata a mouchy. Brání tím vzniku bolestivých štípnutí a přenosu nebezpečných nemocí. Repelentní organická složka permethrin je látkou, která se běžně používá k odpuzování hmyzu, který může představovat nebezpečí pro lidské zdraví. Produkty Insecta jsou schváleny v souladu s předpisy EU pro používání biocidních látek na území Evropy. Maximální ochrana je zajištěna až do doby 50 vyprání – pokud jsou během praní dodržovány pokyny uvedené na krabici. Výhodou je též použitá komfortní bezešvá technologie a v neposlední řadě i termo vlastnosti prádla, díky čemuž se udržuje správné tepelné klima. Pomáhá uchovat suchou pokožku i při náročných aktivitách. Výrobky Insecta jsou vhodné pro celoroční využití během outdoorových aktivit poblíž vody či lesa, pro použití v tropických zónách a na místech s vysokou koncentrací bodavého či kousajícího hmyzu a klíšťat. Vhodné tak jsou zejména pro vyznavače sportů v přírodě, myslivce, majitele psů a rybáře, kteří si chtějí užít pohodlný a klidný pobyt v přírodě, aniž by je otravoval nepříjemný hmyz.
Technický popis:

ochrana proti hmyzu (účinná až do 50 vyprání)
kvalitní a pružný materiál
bezešvá technologie
termo vrstva (propouštění potu na směrem ven, tepelná izolace vůči vnějšímu prostředí, udržování optimální tělesné teploty)
materiál: 50% bavlna, 50% polyamid
účinná látka: permethrin
vhodné pro sportovce, myslivost, rybaření, majitele psů a další

Velikostní tabulka:

 

L

XL

XXL

Výška postavy (cm)

172-178

178-184

184-192

Obvod pasu (cm)

82-90

90-100

100-108

Obvod hrudi (cm)

102-108

108-114

114-120

Výrobce:
Obvyklá cena: 399