Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Unisex kompresní 3/4 kalhoty Newline Base Dry N Comfort Knee Tights M a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Unisex kompresní 3/4 kalhoty Newline Base Dry N Comfort Knee Tights M před vámi? Pak čtěte dále.

Unisex kompresní 3/4 kalhoty Newline Base Dry N Comfort Knee Tights M popis

Unisex 3/4 kalhoty Newline Base – kompresní jsou vynikající 3/4 elastické kalhoty z kolekce sportovního oblečení Newline, které jsou extrémně lehké, vdušné a skvěle sedí jakékoli postavě. Anatomicky umíštěné panely kontrolující odvod vlhkosti zajišťují lepší pohyb. Kompresní materiál napomáhá k lepšímu výkonu sportovce. Nový kompresní systém společnosti Newline byl vytvořen tak, aby co nejpevněji obepnul svaly a navýšil jejich sílu. Touto lymfatickou drenáží se zvyšuje cirkulace krve, která zvyšuje výkonost a následnou regeneraci svalů. S rychlejší cirkulací krve dochází k rychlejšímu proudění krve a odvodu kyseliny mléčné a toxinů, což napomáhá k rychlejší regeneraci po úrazu nebo sportovní zátěži. Extrémně dobrá elasticita Vám pomáhá zpevnit tělo. Ploché švy kalhot NEWLINE perfektně obepínají tělo a ventilační panely zajištují výborný odvod vlhkosti od těla a starají se tak o následné odpařování. Díky těmto výborným vlastnostem patří unisex 3/4 kalhoty Newline Base – kompresní k vyhledávanému kompresnímu prádlu. 
Unisex 3/4 kalhoty Newline Base – kompresní jsou vhodné i při prevenci a léčbě celulitidy, gynoidní obezity (zejména u žen s gynoidním (hruškovitým) typem postavy), ale i při léčbě všech typů hyperosmolárních otoků. Tyto kompresní kalhoty mají unikátní střih i způsob šití, který podporuje odtok lymfy fyziologickým směrem a díky tomu jsou velmi vyhledávatelnými kalhoty. Rozdíl v kompresi mezi řadou Compression a Base není až tak velký. Produkty řady Base mají v uvozovkách „pouze“ základní kompresi, která je asi o 25% nižší, než u Compression. Produkty řady Compression jsou vyrobeny právě z materiálu, který je více kompresní. Bohužel výrobce Newline nepoužívá označení hodnot komprese čísly, ovšem na stupnici od 1 (nejméně) do 10 (nejvíce) mají produkty řady Base kompresní efekt 7/10 a Compression 10/10.
Rádce na téma využití kompresního oblečení při sportovních aktivitách.
Technický popis:

kvalitní lehké prodyšné a funkční materiály
precizní střih kopírující anatomii ženského těla
odvod vlhkosti pryč od těla
ploché švy
ventilační panely
Sweat Transport – odvod potu
Cooling Effect – udržuje optimální mikroklima pokožky
kompresní efekt: 7/10
chladivý efekt: 8/10
odvod potu: 9/10
materiál: 90% Polyamid, 10% Elasten
barva: černá

 

Účinky podporující hubnutí (obezita, celulitida):

pomáhají aktivovat venolymfatický systém
formují zejména gynoidní typ postavy (hruškovitý)
podporují odvod tuků z problémových partií těla
napomáhají zbavovat se obezity 
anticelulitidní účinky
vyhlazují pokožku a zabraňují jejímu ochabování
udržují dosažený efekt

 

Výrobce:
Obvyklá cena: 729