Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Vložky do bot IRONMAN Total Support 38-40 a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Vložky do bot IRONMAN Total Support 38-40 před vámi? Pak čtěte dále.

Vložky do bot IRONMAN Total Support 38-40 popis

Vložky do bot IRONMAN Total Support jsou kvalitní vložky s celkovou podporou klenby nohou, určené do sportovní obuvi. Tyto vložky do bot s odolnými výstelkami výborně absorbují nárazy ve všech oblastech chodidla, obvzláště pak v oblasti paty a přednoží. Odpružený došlap odlehčuje páteř a klouby při každém kroku. Stabilizační kolébka podporuje a stabilizuje chodidlo, díky čemuž je zajištěna správná biomechanika při všech typech sportovních aktivit. Celá vložka je zpevněná po stranách i ve spodní části, což zaručuje dlouhodobou životnost i při vyšší fyzické aktivitě. Materiály použity při výrobě vložek IRONMAN Total Support jsou odolné vůči potu, disponují ventilačními otvory a zabraňují tvorbě puchýřů, mozolů či jiných otlaků. Velikost vložky lze upravit podle potřeby zastřižením v přední části, což umožňuje přesné přizpůsobení vložky konkrétní obuvi. Během sportovních aktivit jsou nohy nadměrně zatěžovány mnohdy pak až k hranici únosnosti. Vložky do bot IRONAM Total Support tuto zátěž nohou, kolen i páteře účinně eliminují.
Technický popis:

prvotřídní vložky určené do sportovní obuvi
snížené tření (zabraňuje tvorbě puchýřů)
zvýšená absorpce nárazů, které procházejí do pat a přednoží
pokročilá podpora pat
metatarzální podpora klenby
vysoká výkonnost díky ušetřené energie
odpružení v oblasti pat a přednoží
tlumící polštářek na přední straně chodidla
speciální IRONMAN stabilizační kolébka
určené pro veškeré sportovní aktivity, u kterých jsou používány boty s vyjímatelnou vložkou (atletika, tenis, badminton, basketbal, volejbal, a jiné)
vhodné pro spotřebitele, kteří hledají velmi pevnou podporu chodidel
možno mýt pod vlažnou vodou 

Rozměry a materiály:

tloušťka paty: 8,5 mm
tloušťka přední části: 6,5 mm
základna: polyuretan, polypropylenová tkanina
pata: polyuretanový gel
PolySorb stabilita kolébky
anti-mikrobiální vrstva
tlumící EVA vrstva po celé délce

Výrobce:
Obvyklá cena: 749