Přemýšlíte, že si pořídíte produkt STRAKOŠ Jídelní set Alston a HK168 recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt STRAKOŠ Jídelní set Alston a HK168 recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

STRAKOŠ Jídelní set Alston a HK168 recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu STRAKOŠ Jídelní set Alston a HK168 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt STRAKOŠ Jídelní set Alston a HK168 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na STRAKOŠ Jídelní set Alston a HK168?

STRAKOŠ Jídelní set Alston a HK168 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze STRAKOŠ Jídelní set Alston a HK168
Kde koupit:
obchody STRAKOŠ Jídelní set Alston a HK168
Kompletní specifikace:
popis STRAKOŠ Jídelní set Alston a HK168
Český návod:
návod STRAKOŠ Jídelní set Alston a HK168

Jídelní set STRAKOŠ Alston a HK168 bežový je vhodný pro 4-8 osob. Je sestaven z rozkladacího stolu STRAKOŠ Alston a 4 židlí STRAKOŠ HK168. Je možné si dokoupit libovolné množství židlí. Jídelní stůl STRAKOŠ Alston, je stůl určený především do domácnosti. Tento stůl je pevný a stabilní. Konstrukce stolu je vyrobena z kovu, deska stolu ze skla ve tvaru obdelník. Stůl je rozkladací v rozměrech: délka ve složeném stavu 120 cm, délka ve stavu rozloženém 180 cm, šírka 80 cm, výška 75 cm. Sklo desky stolu je béžové, konstrukce stolů je kovová bílá. Jídelní židle STRAKOŠ HK168, je určená do restaurací, jidelen, kavare a také do domácností. Tato židle je pevná a také přiměřeně lehká 5,3kg. Židle je v rozměrech: výška opěradla 94 cm, výška sedací plochy 47 cm, šířka 42 cm, hloubka 54 cm. Tyto židle… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: