Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Surf Color Tropical Lily & Ylang Ylang prací prášek, 40 praní 2,8 kg a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Surf Color Tropical Lily & Ylang Ylang prací prášek, 40 praní 2,8 kg před vámi? Pak čtěte dále.

Surf Color Tropical Lily & Ylang Ylang prací prášek, 40 praní 2,8 kg popis

– Prací prášek na barevné prádlo
– Úžasná vůně
– Zářivá čistota
– Dostupné i v podobě tekutého pracího prostředku a gelových kapslí.
Prací prášek Surf Color Tropical Lily & Ylang Ylang přináší bohatou kompozici dvou exotických květů s překvapující vůní. Ženská, výrazně vonící lilie má lehce medové, květinové aroma. Není náhodou, že právě lilie je jednou z pěti nejžádanějších řezaných květin na světě. Vůně květu ylang ylang je sladká, svůdná a utišující. Jeho smyslné aroma prý dokáže propojit tělo a mysl a uvést do stavu euforie.
Doporučení:
Program s předpírkou: Přidejte 100 ml navíc.
Ruční praní: 100 ml na každých 10 l vody, nechte rozpustit. Po použití si opláchněte a osušte ruce. Stejně jako u všech pracích prostředků, v případě, že máte poškozenou nebo citlivou pokožku, vyhněte se delšímu kontaktu s produktem. 6/8kg MAXI pračky: Pro tyto větší pračky použijte vždy dalších 30 ml na každé přeplnění.
Pokyny pro péči: Vždy dodržujte pokyny o péči o oděvy na oblečení. Nepoužívejte tento produkt k praní vlny a hedvábí. Pokud se obáváte ztráty barvy oblečení, perte ručně a samostatně s použitím vhodného přípravku. Nenamáčejte kožené oděvy, oblečení s kovovými spojovacími prvky nebo ohnivzdorné oblečení. Neperte ohnivzdorné oblečení na více než 50 °C.
Dávkování viz obal.

Výrobce: Surf
Obvyklá cena: 198.51