Přemýšlíte, že si pořídíte produkt SYMA X5C recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt SYMA X5C recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

SYMA X5C recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu SYMA X5C a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt SYMA X5C před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na SYMA X5C?

SYMA X5C důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze SYMA X5C
Kde koupit:
obchody SYMA X5C
Kompletní specifikace:
popis SYMA X5C
Český návod:
návod SYMA X5C

RC kvadrokoptéra s HD kamerou Syma X5C Explorers, 2.4G
HIT roku 2015! Jeden z nejprodávanějších produktů v sekci RC modely na Heuréce.
Syma X5C je nejnovější model kvadrokoptéry střední velikosti. RC model je dodáván s 2Mpix kamerou s režimem videa, i zaznamenávání fotografií. Model je díky 6-axis gyru velmi stabilní a je vhodný i pro začátečníka. Levým tlačítkem můžete zvolit režim L – nízká rychlost nebo H-vysoká rychlost pro pokročilé. X5C je krásně dvoubarevně osvětlena, létat tedy můžete i v noci, také je velmi dobře poznat jakým směrem letíte. Těšit se také můžete na vysokou odolnost, model je vybaven elegantním krytím vrtulí. Kvalita videa je vzhledem k ceně velmi dobrá. Balení obsahuje také 2GB SD kartu a USB čtečku karet, takže v podstatě dostanete vše, co potřebujete k letu…. více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: