Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Syoss Full Hair 5 lak na vlasy extra silná fixace 300 ml a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Syoss Full Hair 5 lak na vlasy extra silná fixace 300 ml před vámi? Pak čtěte dále.

Syoss Full Hair 5 lak na vlasy extra silná fixace 300 ml popis

SYOSS PRO PROFESIONÁLNÍ VÝSLEDKY. SYOSS SALON CONTROL-SYSTEM, vyvinutý a testovaný kadeřníky, poskytuje perfektní rovnováhu mezi dlouhodobou fixací, pružností a spolehlivým stylingem. Pro vlasy jako ze salonu. LAK NA VLASY SYOSS FULL HAIR 5 PRO OBJEM A PLNOST ÚČESU PRO EXTRA SILNOU FIXACI. Full Hair v 5 dimenzích: 1. Systém kontroly stylingu pro viditelnou plnost účesu 2. Objem 3. 48h fixace 4. Síla a pevnost 5. Dlouhotrvající styling. Vlasy neslepuje, snadno se vyčesává a vlasy nezatěžuje. SYOSS STYLISTA DOPORUČUJE: Aplikujte krátkými střiky na suché vlasy. Sprejujte rovnoměrně ze vzdálenosti 30 cm. Pro úpravu jednotlivých pramínků vlasů: aplikujte na pramínky od kořínků ke konečkům a vytvarujte.
Struktura:
Dimethyl Ether, Alcohol denat., Aqua, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Aminomethyl Propanol, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol
Výška: 235, Šířka: 53, Hloubka: 53
Hrubá hmotnost: 295

Výrobce: Syoss
Obvyklá cena: 78.18