Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Taski swingo 455B recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Taski swingo 455B recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Taski swingo 455B recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Taski swingo 455B a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Taski swingo 455B před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Taski swingo 455B?

Taski swingo 455B důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Taski swingo 455B
Kde koupit:
obchody Taski swingo 455B
Kompletní specifikace:
popis Taski swingo 455B
Český návod:
návod Taski swingo 455B

Hlavní výhody Všestranné použití Vynikající výkon Bezpečnost a jednoduchost Spolehlivost a robustní konstrukce Všestranné použitíDíky svým kompaktním rozměrům a ergonomické ovladací rukojeti je TASKIswingo 455 možné využít v celé řadě provozů. Jedná se o velice univerzálnípodlahový automat jež lze využít na čištění tvrdých podlah v malých apřeplněných prostorech, např. obchody, kuchyně, školy a nemocnice. Strojdisponuje velkou šíří pracovního záběru a objemnou nádrží. Čištění podélzdí a prostorů pod stoly a regály je díky výškově nastavitelné rukojeti již bezproblémů. Vynikající výkonVynikajích výsledků čištění je dosaženo prostřednictvím nové, patentovanéstěrky ve tvaru V a osvědčenému systému kartáče, jež společně zajišťujídokonalé odstranění nečistot z povrchu podlahy. Díky… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: