Přemýšlíte, že si pořídíte produkt TERMOMONT TEMY PLUS P 20 s výměníkem barva hnědá, vývod pravý zadní+horní recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt TERMOMONT TEMY PLUS P 20 s výměníkem barva hnědá, vývod pravý zadní+horní recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

TERMOMONT TEMY PLUS P 20 s výměníkem barva hnědá, vývod pravý zadní+horní recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu TERMOMONT TEMY PLUS P 20 s výměníkem barva hnědá, vývod pravý zadní+horní a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt TERMOMONT TEMY PLUS P 20 s výměníkem barva hnědá, vývod pravý zadní+horní před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na TERMOMONT TEMY PLUS P 20 s výměníkem barva hnědá, vývod pravý zadní+horní?

TERMOMONT TEMY PLUS P 20 s výměníkem barva hnědá, vývod pravý zadní+horní důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze TERMOMONT TEMY PLUS P 20 s výměníkem barva hnědá, vývod pravý zadní+horní
Kde koupit:
obchody TERMOMONT TEMY PLUS P 20 s výměníkem barva hnědá, vývod pravý zadní+horní
Kompletní specifikace:
popis TERMOMONT TEMY PLUS P 20 s výměníkem barva hnědá, vývod pravý zadní+horní
Český návod:
návod TERMOMONT TEMY PLUS P 20 s výměníkem barva hnědá, vývod pravý zadní+horní

 
Teplovodní sporák Termomont Temy Plus P20 má horní a zadní vývod na napojení kouřovodu v průměru 150 mm. Tento sporák je vyráběn s vývodem kouřovodu na pravé straně nebo levé straně.
Z barev si můžete zvolit bílá,černá,červená,krémová.
Tento výrobek má vysoký výkon pro vytápění objektů i vaření, u modelu Temy Plus P 25 a P 20 i na pečení.
Při výrobě se používají kvalitní materiály se zárukou 5 let na teplovodní výměník, který je srdcem a hlavním komponentem v konstrukci celého výrobku.
Teplovodní sporák Termomont Temy má komponenty z kvalitní litiny –  dvířka topeniště s rámem, dvřížka trouby s rámem, rám plotny, rošt.
Teplovodní sporáky mají samozřejmě zimní a letní rošt, automatickou klapku na přisávání primárního vzduchu (na bázi bimetalu), jak je samozřejmostí u kotle, tak ukazatel… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: