Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Trixie bidlo bavlněné lano 66 cm recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Trixie bidlo bavlněné lano 66 cm recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Trixie bidlo bavlněné lano 66 cm recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Trixie bidlo bavlněné lano 66 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Trixie bidlo bavlněné lano 66 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Trixie bidlo bavlněné lano 66 cm?

Trixie bidlo bavlněné lano 66 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Trixie bidlo bavlněné lano 66 cm
Kde koupit:
obchody Trixie bidlo bavlněné lano 66 cm
Kompletní specifikace:
popis Trixie bidlo bavlněné lano 66 cm
Český návod:
návod Trixie bidlo bavlněné lano 66 cm

Ptáci milují tato bidýlka z bavlny, protože jsou pružná a pohybují se jako větve ve větru a tím vyvolávají pocit přirozeného okolí. Točený bavlněný provaz je na každé straně jinak silný, což trénuje nožky ptáků. Toto bidýlko se postará o zábavu v každé kleci! Rozměry: Délka 37,5 cm Celková délka (s plastovým nástavcem na připevnění): D 37,5 cm Bavlněné lano (bez plastového nástavce na připevnění): D 30,5 cm Ø 16 mm Délka 65,5 cm Celková délka (s plastovým nástavcem na připevnění): D 65,5 cm Bavlněné lano (bez plastového nástavce na připevnění): D 57,5 cm Ø 18 mm
více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: