Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Trixie postroj Mojave d-ring recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Trixie postroj Mojave d-ring recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Trixie postroj Mojave d-ring recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Trixie postroj Mojave d-ring a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Trixie postroj Mojave d-ring před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Trixie postroj Mojave d-ring?

Trixie postroj Mojave d-ring důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Trixie postroj Mojave d-ring
Kde koupit:
obchody Trixie postroj Mojave d-ring
Kompletní specifikace:
popis Trixie postroj Mojave d-ring
Český návod:
návod Trixie postroj Mojave d-ring

Moderní a velmi kvalitní postroj v oranžové barvě, s motivem hvězdiček a kostiček. Je vyroben z kvalitního nylonu, který mu tak zaručuje vynikající odolnost a výdrž.  
Tento postroj se liší od klasické řady Mojave dvěma kovovými sponami na stranách, které mu poskytují ještě vyšší odolnost a především zaručují dokonalou pevnost.
Zároveň jde o odlišný vzhled a konstrukci postroje – tento disponuje jedinou sponou pro zapínání na zádech.
Postroj je vhodný pro všechny pejsky, kteří se s ním budou cítit v dokonalém pohodlí a budou navíc i skvěle vypadat.  
Postroj disponuje dvěma kovovými úchyty pro snadné připnutí vodítka a pohodlné ovládání pejska. Zapínání a rozepínání je velmi jednoduché a rychlé. Délka postroje se snadno přizpůsobí individuálním potřebám každého pejska
více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: