Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Ubiquiti UVP UniFi Voip recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Ubiquiti UVP UniFi Voip recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Ubiquiti UVP UniFi Voip recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Ubiquiti UVP UniFi Voip a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Ubiquiti UVP UniFi Voip před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Ubiquiti UVP UniFi Voip?

Ubiquiti UVP UniFi Voip důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Ubiquiti UVP UniFi Voip
Kde koupit:
obchody Ubiquiti UVP UniFi Voip
Kompletní specifikace:
popis Ubiquiti UVP UniFi Voip
Český návod:
návod Ubiquiti UVP UniFi Voip

UniFi VoIP Phone UVP Executive
UniFi VoIP Phone UVP Executive je nový IP telefon s operačním systémem Android. Uživatel může instalovat libovolné aplikace dostupné prostřednictvím Google Play storu. Telefon je navržen pro integraci s UniFi Switch a UniFi Security Gateway. Unifi Security Gateway slouží zároveň jako pobočková ústředna (IPPBX).
Proprietární SDN software – UniFi Controller umožňuje snadnou integraci rozšiřujících PBX pro správu funkcí jako call logging, auto-attendant, voicemail atd. Díky snadnému použití je UniFi VoIP telefon ideální pro rychlé nasazení do malých/středních podniků, škol, hotelů atd.
Instalace je velmi jednoduchá a intuitivní. Unifi Security Gateway disponuje třemi ethernetovými porty: WAN, LAN a VoIP. Do WAN připojíte internetovou konektivitu, na tomto portu… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: