Přemýšlíte, že si pořídíte produkt VÁGNER POOL Badu Jet Aktiv recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt VÁGNER POOL Badu Jet Aktiv recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

VÁGNER POOL Badu Jet Aktiv recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu VÁGNER POOL Badu Jet Aktiv a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt VÁGNER POOL Badu Jet Aktiv před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na VÁGNER POOL Badu Jet Aktiv?

VÁGNER POOL Badu Jet Aktiv důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze VÁGNER POOL Badu Jet Aktiv
Kde koupit:
obchody VÁGNER POOL Badu Jet Aktiv
Kompletní specifikace:
popis VÁGNER POOL Badu Jet Aktiv
Český návod:
návod VÁGNER POOL Badu Jet Aktiv

Slabší závěsný bazénový protiproud BADU JET pro menší bazény, určený pro dodatečnou montáž.
Závěsný bazénový protiproud, určený pro dodatečnou montáž, do nadzemních i vestavěných bazénů ( pozor, u nadzemních bazénů nutné použít bezpečnostní teleskopickou nohu ).

Montáž : Tento konkrétní typ je vhodný pro menší bazény, a vyniká jednoduchostí montáže i demontáže. Postačí vám k tomu upevnění 4mi šrouby k okraji bazénu a teleskopická tyč v případě nadzemníh bazénu ( POZOR, teleskopická tyč není součástí balení tohoto bazénového protiproudu, možnost objednání společně s protiproudem na přímé vyžádání )
Ovládání : Ovládání bazénového protiproudu provádíme přímo z bazénu, přez ovládací tlačítka na vrchu protiproudu a regulací na trysce.
Kompletní technická dokumentace a manuál k… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: