Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Veet Depilační krém s bambuckým máslem a lilií na suchou pokožku 400 ml a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Veet Depilační krém s bambuckým máslem a lilií na suchou pokožku 400 ml před vámi? Pak čtěte dále.

Veet Depilační krém s bambuckým máslem a lilií na suchou pokožku 400 ml popis

Účinné i na krátké chloupky.*

Mějte pokožku hebkou na dotek na dobu až dvakrát delší než po holení**. Žiletky mohou být použity kdykoliv i na krátké chloupky, které mezi depilací narostou. Chloupky pak ale rostou rychleji a jsou pichlavé. Veet ale nabízí jinou možnost. Veet složení je účinné i na krátké chloupky.* Na rozdíl od holení, které pouze odstraní chloupky a povrchu pokožky, složení krému Veet byo připraveno tak, aby krém na chloupky působil u kořínků. Trvá tedy viditelně delší dobu, než chloupky vyrostou a Vaše pokožka si zachová svou hebkost dvakrát déle než po holení žiletkou! Složení krému, který byl vytvořen speciálně pro suchou pokožku, bylo obohaceno o bambucké máslo a vůni lilií a je k pokožce obzvláště šetrné.
*Před dalším použitím přípravku vždy 72 hodin vyčkejte.
**Než při holení běžným holícím strojkem.
Kroky ke krásné na dotek hladké pokožce:
– Před použitím si přečtěte pozorně "Zvláštní opatření. Podmínky pro použití a varování".
– Přípravek aplikujte v prázdné vaně, sprše nebo na dlaždičkové podlaze, aby se nedostal na koberec, podlahovou krytinu nebo oblečení.
– Z pumpičky odstraňte uzávěr trysky a otočte ji proti směru hodinových ručiček.
– Krém pečlivě naneste na celou oblast, ze které chcete chloupky odstranit. Krém do pokožky nevtírejte. Pečlivě si umyjte ruce.
– Krém nechte působit po dobu 3 minut, čas působení pečlivě sledujte, poté opačným koncem stěrky na malé části pokožky opatrně vyzkoušejte, zda krém již působí. Je-li možné chloupky snadno odstranit, setřete pomocí stěrky zbytek krému. Na rovných plochách těla jako jsou nohy a paže, použijte širší stranu stěrky. Na obtížněji přístupných místech jako jsou linie bikin, podpaží, kolena a kotníky, použijte její užší část. Máte-li pocit, že chloupky nejdou snadno odstranit nebo jsou silné, doporučujeme vám, abyste krém nechala působit o něco déle, avšak maximální doba působení nesmí překročit 6 minut.
– Po použití pokožku pečlivě omyjte mýdlem a vodou, osušte..
– Po použití trysku i stěrku pečlivě omyjte.
– Trysku po každém použití opět uzavřete.
 
Struktura:
Aqua, Urea, Potassium thioglycolate, Paraffinum liquidum, Cetearyl alcohol, Calcium hydroxide, Talc, Ceteareth-20, Glycerin, Sorbitol, Potassium hydroxide, Magnesium trisilicate, Parfum, Propylene glycol, Lithium magnesium sodium silicate, Butyrospermum parkii butter, Sodium gluconate, Acrylates copolymer, Linalool, Hydrated silica, Butylphenyl methylpropional, Hexyl cinnamal, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Cl 77891, Cl 77289
 
Vlastnosti: 
Dokonalá hebkost!, Dermatologicky testováno, Na krátké chloupky
 
Výška: 187, Šířka: 91, Hloubka:59
 
Rozměry balení: 400ml
 
Hrubá hmotnost: 505

Výrobce: Veet
Obvyklá cena: 232.94