Přemýšlíte, že si pořídíte produkt VERSELA-LAGA Dokrmovací směs NutriBird A21 800 g recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt VERSELA-LAGA Dokrmovací směs NutriBird A21 800 g recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

VERSELA-LAGA Dokrmovací směs NutriBird A21 800 g recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu VERSELA-LAGA Dokrmovací směs NutriBird A21 800 g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt VERSELA-LAGA Dokrmovací směs NutriBird A21 800 g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na VERSELA-LAGA Dokrmovací směs NutriBird A21 800 g?

VERSELA-LAGA Dokrmovací směs NutriBird A21 800 g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze VERSELA-LAGA Dokrmovací směs NutriBird A21 800 g
Kde koupit:
obchody VERSELA-LAGA Dokrmovací směs NutriBird A21 800 g
Kompletní specifikace:
popis VERSELA-LAGA Dokrmovací směs NutriBird A21 800 g
Český návod:
návod VERSELA-LAGA Dokrmovací směs NutriBird A21 800 g

Dokrmovací směs NutriBird A 21 je kompletní ptačí krmivo pro ruční dokrmování všech mláďat ptáků. Vědecky sestaveno pro optimální růst. Krmný návod:Krmivo se připravuje rozmícháním v teplé vodě (cca 45°C), dodržujte přesně poměr vody a krmiva s ohledem na věk mláděte K přípravě použijte pouze převařenou , případně balenou vodu. Míchejte, dokud nevznikne kašovitá hmota. Doporučená teplota podávaného krmiva je 39°C. Před každým krmením připravte novou čerstvou dávku! Podrobné dávkování najdete uvnitř balení. Způsob použití: NutriBird A19/A19 High Energy/A21 Tyto přípravky pro ruční dokrmování se doplňují horkou vodou. Poměry prášku a vody podle věku ptáků se musí přesně dodržovat. Využijte následující tabulku pro přípravu dokrmovací kaše. Doporučujeme požadovaná množství co nejpřesněji… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: