Notice: Trying to get property 'user_login' of non-object in /data/web/virtuals/258494/virtual/www/domains/vasehodnoceni.cz/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/schema/class-schema-utils.php on line 26

Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Vopi silnice Citylife vícebarevný recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Vopi silnice Citylife vícebarevný recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Vopi silnice Citylife vícebarevný recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Vopi silnice Citylife vícebarevný a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Vopi silnice Citylife vícebarevný před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Vopi silnice Citylife vícebarevný?

Vopi silnice Citylife vícebarevný důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Vopi silnice Citylife vícebarevný
Kde koupit:
obchody Vopi silnice Citylife vícebarevný
Kompletní specifikace:
popis Vopi silnice Citylife vícebarevný
Český návod:
návod Vopi silnice Citylife vícebarevný

Velká hrací plocha
Dětský koberec Město je ideální do jakéhokoliv dětského pokoje, neboť slouží nejen jako dekorace, ale též jako velká hrací plocha. Koberec je v úpravě krátkého smyčkového vlasu, lemovaný chemlonem. Pokud bude znečištěn, doporučujeme ho vyčistit vlažnou vodou, měkkým kartáčkem s mýdlem nebo pracím práškem.
Jednotlivé koberce se řezají z 4m šíře. Pro zachování celistvosti motivu (viz. foto), je nutné objednat minimální rozměr 140 x 200 cm. V případě menších rozměrů se bude vždy jednat pouze o výřez a nelze předem definovat konečnou podobu.
Parametry:

Materiál: 100% polypropylen
Rozměry menšího koberce: 80 x 120 cm, 95 x 200 cm, 140 x 200 cm

více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: