Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Weber Master-Touch GBS 57 cm recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Weber Master-Touch GBS 57 cm recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Weber Master-Touch GBS 57 cm recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Weber Master-Touch GBS 57 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Weber Master-Touch GBS 57 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Weber Master-Touch GBS 57 cm?

Weber Master-Touch GBS 57 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Weber Master-Touch GBS 57 cm
Kde koupit:
obchody Weber Master-Touch GBS 57 cm
Kompletní specifikace:
popis Weber Master-Touch GBS 57 cm
Český návod:
návod Weber Master-Touch GBS 57 cm

POPIS

Gril na dřevěné uhlí Master-Touch GBS od výrobce Weber má grilovací rošt GBS s průměrem 57 cm. Černý kotel a poklice jsou vyrobeny z porcelánem smaltované oceli. Porcelánový smalt brání korozi, odráží žár v kulovém grilu zpět a udržuje tak žár, usnadňuje čištění a je odolný proti poškrábání a pořezání. Umožňuje přímou i nepřímou metodu grilování. Poklice díky němu udržuje teplo v grilu a odráží jej zpět na pokrm. Jedná se o neporézní materiál, který je hladký a snadno se čistí.

Delší nohy a kolečka poskytují vyšší postavení grilu a úpravu výšky. Madla z žáruvzdorného materiálu jsou odolná povětrnostním vlivům. Postranní madlo má integrovanou lištu na náčiní. Nerezové hliníkové průduchy v poklopu poskytují dokonalé proudění… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: