Přemýšlíte, že si pořídíte produkt WMF Sada steakových příborů 12 ks recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt WMF Sada steakových příborů 12 ks recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

WMF Sada steakových příborů 12 ks recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu WMF Sada steakových příborů 12 ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt WMF Sada steakových příborů 12 ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na WMF Sada steakových příborů 12 ks?

WMF Sada steakových příborů 12 ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze WMF Sada steakových příborů 12 ks
Kde koupit:
obchody WMF Sada steakových příborů 12 ks
Kompletní specifikace:
popis WMF Sada steakových příborů 12 ks
Český návod:
návod WMF Sada steakových příborů 12 ks

POPIS
Set steakových příborů z kolekce Geschenkidee od výrobce WMF obsahuje 6 steakových nožů a 6 vidliček. Čepele nožů jsou vroubkované pro snadné porcování steaků bez porušení vláken. Vidličky mají 3 dlouhé ostré hroty. Příbor je vyroben z ušlechtilé nerezové oceli 18/10 Cromargan®, která je odolná proti korozi, nepohlcuje pachy ani chutě, je hygienická a snadno se čistí. Povrch příborů je hladký a příbory jsou leštěné, což jim dodává krásný elegantní vzhled. Příbor můžete mýt v myčce na nádobí v souladu s návodem. Ideální jako dárek. Dodávané v dřevěné krabičce.
SPECIFIKACE
Balení obsahuje: 6 x vidlička 6 x steakový nůž

Délka nože: 23 cm
Délka vidličky: 21 cm
Materiál: nerezová ocel Cromargan® 18/10
Barva: stříbrná

VÝHODY A NEVÝHODY
Vidličky s dlouhými hroty, nože s… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: