Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Yealink T27G IP recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Yealink T27G IP recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Yealink T27G IP recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Yealink T27G IP a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Yealink T27G IP před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Yealink T27G IP?

Yealink T27G IP důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Yealink T27G IP
Kde koupit:
obchody Yealink T27G IP
Kompletní specifikace:
popis Yealink T27G IP
Český návod:
návod Yealink T27G IP

Představujeme nový IP telefon Yealink SIP-T27G, nástupce populárního modelu Yealink SIP-T27P.
Nový model Yealink SIP-T27G v sobě zahrnuje rychlejší odezvy v uživatelském rozhraní telefonu díky novému výkonnému hardwaru. Díky novému hlasovému kodeku OPUS, telefon dodává uživateli vynikající kvalitu zvuku a přináší živou hlasovou komunikaci.
Novinkou je integrovaný USB port, přes který lze pomocí Bluetooth dongle připojit i Bluetooth náhlavní soupravu. Možnost připojit Wi-Fi dongle a tím telefon připojit do Wi-Fi sítě. V neposlední řadě lze USB port využít pro nahrávání hovorů.
Podpora IPv6, duální 1 Gb/s ethernetový port, podpora EHS pro bezdrátové náhlavní soupravy, integrace s významnými IP PBX systémy (3CX, Asterisk a Broadworks od Broadsoftu), atd. umožňují nasazení i v nejmodernějších… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: