Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Zwilling Nůž TWIN Four Star II Kuchařský 20cm recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Zwilling Nůž TWIN Four Star II Kuchařský 20cm recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Zwilling Nůž TWIN Four Star II Kuchařský 20cm recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Zwilling Nůž TWIN Four Star II Kuchařský 20cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Zwilling Nůž TWIN Four Star II Kuchařský 20cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Zwilling Nůž TWIN Four Star II Kuchařský 20cm?

Zwilling Nůž TWIN Four Star II Kuchařský 20cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Zwilling Nůž TWIN Four Star II Kuchařský 20cm
Kde koupit:
obchody Zwilling Nůž TWIN Four Star II Kuchařský 20cm
Kompletní specifikace:
popis Zwilling Nůž TWIN Four Star II Kuchařský 20cm
Český návod:
návod Zwilling Nůž TWIN Four Star II Kuchařský 20cm

POPIS
Kuchařský nůž z kolekce Twin Four Star II od výrobce Zwilling má dlouhou a vysokou čepel o délce 20 cm. Kuchařský nůž má všestranné využití. Je ideální na krájení ovoce, zeleniny, masa i na sekání bylinek. Řada Twin Four Star II je oblíbená šéfkuchaři díky dokonalé kvalitě a nerezové patce pro dokonalé vyvážení nože. Nůž je vykován z jednoho kusu oceli, je tedy bez svárů a bez spojů. Je perfektně vyvážen a práce s ním je bezpečná a snadná. Čepel je kalená mrazem. Nůž má dlouhotrvající ostrost, která se snadno obnovuje díky ručnímu doostření, leštění a kontrole laserem. 
Rukojeť je ergonomicky tvarovaná, bezespárá a je vyrobena z odolné syntetiky. Záštita vyvažuje nůž a chrání prsty při krájení. Čepel nože je vyrobena ze směsi speciální německé nerezové oceli, chromu a uhlíku s… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: